Skip to main content

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - kwaku1

1
However, 1.0.02 for Windows XP is still missing. I'm afraid it's over.
2
Czy brak wersji Otter Browser 1.0.02 dla Windows XP, to definitywny koniec? Czy tylko chwilowa przerwa?

Pozdrawiam

PS. Angielskiego nie znam. Dziaders jestem. Dla anglojęzycznych przetłumaczyłem przez Google Transalator.

Otter Browser 1.0.02 for Windows XP is missing. It's over? End of Windows XP support?
Greetings
3
Byłem zszokowany, jak zlikwodowano Operę Presto. :( Najlepszą przeglądarkę jaka istniała. Pamiętam jak tuż przed świętami w 2013 roku, dowiedziedziałem się, że ktoś chce robić przeglądarkę o możliwościach Opery Presto. Zaraz wtedy ściągnąłem w części funkcjonalnego Ottera, wersję 0.0.01. :)

A teraz już stabilna wersja 1x? Bardzo dziękuję za Twoją pracę. Myślę, że nie tylko ja jestem Ci wdzięczny. Dzięki osobom takim jak Ty, Internet wciąż ma szanse pozostać niezależnym medium. :)

I wielkie dzięki, że wciąż utrzymujesz wesję dla Winsowsa XP. :)

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. :)
4
@kwaku1, to co zostało tam podlinkowane nie zadziała bez przeróbek, o ile w ogóle działa.

W napadzie geniuszu zainstalowałem to przez menadżera dodatków. Faktycznie na razie efektów brak. No nic, będę rzecz obserwować. :)
Pozdrawiam.
5
... a co do tamtej funkcji, to najlepiej śledź jej ticket:
https://github.com/OtterBrowser/otter-browser/issues/437

Dzięki, nie wiedziałem, że rzecz już się toczy. :) Jeżeli można, poproszę Ciebie jeszcze o podpowiedź. Ściągnąłem z podanego przez Ciebie linku, plik "fittowidth-116b90d.zip". I nie wiem co z tym zrobić. Po rozpakowaniu mam trzy katologi. Zapewne chodzi głównie o zawartość folderu "src". Ale do jakiego folderu Wydry muszę wrzucić jego zawartość?
6
Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję. :) Wielce, uniżenie i gorąco. ;) RC1 realse, to już jest Opera Presto. :) Używam jej na codzień, ale coraz bardziej wykłada się w codziennym użytkowaniu.

RC1 już jest w stanie Operę Presto zastąpić. Wielkie dzięki jeszcze raz. :) Mam nadzieję, że utrzymasz wersję dla użytkowników Windowsa XP. Jeszcze nas paru pozostało. ;)

Teraz pomarudzę. ;) Mnie osobiście brakuje już tylko funkcji "dopasuj do szerokości". Ale rozumiem, że to nie jest na obecną chwilę najważniejsza rzecz. Zresztą silnik inny, więc nie wiadomo, ile Twojej pracy i czasu to by kosztowało.

Pozdrawiam bardzo serdecznie. :)

7
To i ja się podłączę z prośbą. Również jestem użytkownikiem Windows XP. Będę go używać, dokąd się da. :) Dlatego zwracam się z wielką prośbą. Dokąd będą możliwości, proszę uprzejmie, daj szansę użytkownikom Widows XP

Pozdrawiam serdecznie. Miłych świąt. :)
8

@kwaku1, sprawdź czy masz zaznaczone w Preferencjach "Otwieraj nowe karty zamiast nowych okien".


Chyba się zapadnę pod ziemię ze wstydu. Oczywiście, że problem krył się tutaj. Dzięki. :)
Podczas, któregoś kolejnego nadinstalowania nowej wersji, albo podczas grzebania w Otterze po piwie, nie zauważyłem że zmieniłem podstawową sprawę. :)


Hehe, robimy co możemy (w końcu mamy zespół, choć może mały, ale już wystarcza na liczbę mnogą), żeby pogodzić klasyczne rozwiązania z nowoczesnością. ;-)


Świetnie, że jeszcze ktoś Ci pomaga.

Pozdrawiam serdecznie. :)
9
Hi all welcome.  :)
I do not speak English. :(   That's why I write, polish. ;)

My problem:

Do czasu powstania (mniej więcej) bety Otter Browser, gdy klikałem kółkiem od myszy w link zawarty na stronie, otwierała mi się nowa zakładka. Obecnie niestety otwiera mi się druga sesja Ottera. Czyli zamiast zakładki, nowe okno. Próbowałem to rozwiązać na różne sposoby, ale nadal niestety jest tak samo. W alfie Otter otwierał zakładkę, a nie nowe okno jak obecnie.
Czy jest to chwilowy, techniczny problem i mam spokojnie czekać? Czy można to rozwiązać już obecnie, tylko ja nie wiem jak?

Greetings to all users Otter Browser. :)

PS. Emdek tworzysz rzecz genialną. Od początku kibicuję rozwojowi Wydry. Vivaldi choć niezły, nie może się równać z Twoją przeglądarką. :) Moim zdaniem to Wydra kontynuuje linię Opery 12x. Vivaldi chyba za bardzo skręcił w stronę obecnych trendów i gdzieś zagubił operową "boską" iskrę. ;)